Taç ve Köprüler

Taçlar ve köprüler, belirli diş kabiliyetlerinizi geri kazanmada beraber çalışan sabit protez cihazlardır.Doğal dişlerinizi çok ince bir porselen tabakasının arkasına saklayarak yüz görünüşünüzü iyileştirebilir ve diş kaplamalarıyla güveninizi artırabiliriz. Kaplamalar, dişlerin şeklini, ebadını, rengini ve simetrisini değiştirmek ve gülmek için kullanılabilir.

diş taç ve köprüler
diş yanlışlarını ayarla

Diş Yanlışlarını Ayarla

minimal tahriş

Minimal Tahriş

aylık sadece bir ziyaret

Aylık Sadece Bir Ziyaret

Taç ve Köprüler

 • işlemlerin Başlaması

  Sözlü Danışma ve Tedavi Planlaması

  Sözlü Danışma ve Tedavi Planlaması İlk konsültasyon sırasında diş hekimi, hastanın ihtiyacına uygun tedavi planlarını formüle etmek için çeşitli diş muayenelerine erişecektir.

 • Model

  Çalışma modelleri, hastanın tıkanmasının makul bir gösterimini sağlayan dişlerin ve çevresindeki yumuşak dokuların alçı üremesidir.

 • Geçici Taç / Köprü

  Kesilmiş dişleri örtmek için son aşamaya kadar geçici kuron / köprü yerinde bitecek.

 • Laboratuar Kalıplama

  İzlenim modeli, hastanın malzeme seçimine dayanarak her bir dişe uyacak şekilde özelleştirilmiş olan protezleri işlemek ve kalıplamak için belirlenmiş laboratuvara gönderilecektir.

 • işlemlerin Sonu

  Hijyen Bakımı

  Diş tedavisinin tamamlanmasının ardından, hasta dişhekimlerinin talimatlarında belirtilen şekilde ağız hijyenini düzenli ve eksiksiz şekilde sürdürmelidir. Bir diş sağlığı uzmanı ayrıca restorasyonların ve doğal dişlerin bakımı ve bakımı konusunda da tavsiyede bulunabilir. Diş hekiminize düzenli ziyaretler çok önemlidir, böylece ağız sağlığı ve hijyen bütünlüğü gözden geçirilebilir.