X-Ray Taraması

Radyografi olarak da bilinen X ışınları, herhangi bir diş bakımı tedavi planının önemli bir parçasıdır. OPG - Ortopantomogram ve Lat Ceph (Lateral Sefalometrik Radyografi) sunuyoruz. Röntgen, yumuşak dokulardan geçen ve yoğun doku tarafından emilen bir enerji türüdür. Dişler ve kemik çok yoğundur, bu nedenle X ışınları diş etlerinden ve yanaklardan daha kolay geçerken, X ışınlarını emerler.

X ray taraması
diş teşhisi

Diş Teşhisi

lat ceph veya opg

Lat Ceph veya OPG

dijital rapor

Dijital rapor

X-Ray Taraması

 • işlemlerin Başlaması

  Sözlü Danışma ve Tedavi Planlaması

  Sözlü Danışma ve Tedavi Planlaması İlk konsültasyon sırasında diş hekimi, hastanın ihtiyacına uygun tedavi planlarını formüle etmek için çeşitli diş muayenelerine erişecektir.

 • OPG veya Lat Ceph

  Diş hekimi hastalar tedavi türü için en iyi X-Ray seçeneklerini seçecektir.

 • Kemik Entegrasyonu

  İmplantların hastanın kemiğiyle kaynaşması altı haftadan altı aya kadar sürebilir. Bu entegrasyon süresi boyunca geçici takma dişler veya köprü işleri uygun şekilde giyilebilir. Bazı durumlarda geçici dişler, implantlara 'anında yükleme' olarak bilinen bir sürece entegre olurken sabitlenebilir.

 • işlemlerin Sonu

  Hijyen Bakımı

  İmplant tedavisinin tamamlanmasının ardından, hasta düzenli ve iyice ağız hijyeni sağlamalıdır. Optimum ağız sağlığı sonuçlarını sağlamak için diş hekiminize düzenli ziyaretler çok önemlidir.